Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / 444 72 21

TOKİ indirim kampanyası 2022 başladı!

Anasayfa Haber ve Duyurular TOKİ indirim kampanyası 2022 başladı!
Sevdiklerinizle Paylaşın

TOKİ indirim kampanyası 2022 başladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı TOKİ indirim kampanyası 2022 ile ilgili detaylar belli oldu. İşte TOKİ indirim kampanyası 2022 detayları...


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdesini verdiği Toplu Konut İdaresi Başkanlığının indirim kampanyası ile ilgili detaylar belli oldu. 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bu sene borcunu peşin ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için yüzde 25 oranında indirim yapıyor. Merakla beklenen bu kampanyadan, geri ödeme taksitleri 2021 yılının haziran ayı sonuna kadar başlayan konut ve iş yeri alıcıları yararlanabilecek. Yine indirim kampanyası kapsamında ayrıca arsa alıcılarına yüzde 12,5 oranında indirim yapılacak.Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca (TOKİ), borcunu erken kapatıp tapusunu almak isteyen konut, iş yeri ve arsa alıcıları için indirim kampanyası bugün itibariyle başladı.

TOKİ'nin merakla beklenen yüzde 25 indirim kampanyasından bütün borç bakiyesini kapatamayacak vatandaşlar da faydalabiliyor. Borcun tamamını kapatamayacak olan vatandaşlar, borç bakiyesinin yüzde 25’lik kısmından az olmamak şartıyla yaptıkları peşin ödemelerde yüzde 25 indirimden yararlanabiliyor.

Söz konusu kampanyadan faydalanmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları 19 Ekim 2022 tarihinde sona erecek. İndirimden yararlanmak isteyenler ilgili bankaya başvuru yapabilecek.

Bu tarihten sonraki borç kapatmalarında söz konusu indirim oranından faydalanılamayacak.


Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 444 72 21

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.